Teretulemast Pädaste Spa’sse

5961006549_635089105e

Meie filosoofia

 

Elamus, mida pakume Pädaste Spa-s, põhineb kõigi kuue meele harmoniseerimisel ja elavdamisel läbi arusaamise, et meie heaolu on ainult siis täiuslik, kui kõik meeled kogevad positiivset energiat, rahulolu ja lõõgastust.

 

Lõõgastavad ja heaolu protseduurid baseeruvad kohalikul ja sajanditevanusel Eesti ravimtaimede kasutamise traditsioonil. Kõik kasutatavad taimed on korjatud puutumata loodusest kaunil Muhu saarel. Pädaste Spa-s ei ole kohta ülemaailmsetele brändidele.

 

Hoolitsused, mis on tähistatud *, on eriti tähelepanuväärsed, kuna baseeruvad vanadel Muhu traditsiooniliste ravimtaimede kasutamise saladustel. Õlid, kreemid ja kehamäärded valmistatakse meie Spa köögis; kasutame vaid kvaliteetset, puhast ja naturaalset toorainet. Meie professionaalsed terapeudid on valmis pakkuma teile erakordset elamust.

 

Meie spaamenüü aitab teil valida endale meelepärase kehahoolitsuse, poolepäevase või tervikliku mitmepäevase paketi. Kui soovite sobiva teenuse leidmisel abi, on meie terapeudid teie jaoks alati olemas.

 

Lõõgastuge ja nautige rahu, loodust ja hinge, mille poolest Pädaste tuntud on…

 

SPA menüü
SPA maja
Koosta endale meelepärane SPA elamus 20% soodsamalt