Pädaste Manor | Pädaste Manor, a small luxury retreat & SPA Privaatsuspoliitika -

Privaatsuspoliitika

PÄDASTE MÕISA PRIVAATSUSPOLIITIKA

 

Antud Privaatsuspoliitika rakendub kõikidele internetilehekülgedele ning aplikatsioonidele, kus ta kirjas on, ning äridele, mida nad esindavad.

 

Antud Privaatsuspoliitika kirjeldab kuidas Pädaste OÜ ja teised õiguslikud kehad Pädaste Manor Grupis töötlevad isiklikku informatsiooni, mis on kogutud läbi internetilehekülgede ja aplikatsioonide (mõnikord viidates kui “internetileheküljed”) ning Pädaste Mõisa valdustes ning Pädaste OÜ isikliku informatsiooni töötlemist seoses EU 2016/679 regulatsiooniga.

 

Antud Privaatsuspoliitikas, termin “Pädaste Mõis” viitab Pädaste OÜ-le ning kõikidele brändidele, mis opereerivad Pädaste OÜ all. Võime neile viidata ka kui “meie” või “Grupp”.

 

Antud Privaatsuspoliitika kehtib isiklikule informatsioonile kogutud meie internetilehekülgedelt, läbi Guest Relations Manageri, nii meie valdustes kui ka telefoni või e-maili teel, või läbi broneeringute, mis on toimetatud meieni teistelt hotellidelt või reisivahendajatelt.

 

Teie nõusolek

 

Enne meie internetilehekülgede kasutamist soovitame hoolikalt tutvuda antud Privaatsuspoliitikaga. Kasutades antud internetilehekülge või meie tooteid ja teenuseid nõustute isikliku informatsiooni kogumisega ja töötlemisega nõnda nagu on antud Privaatsuspoliitikaga sätestatud. Kui te ei nõustu antud Privaatsuspoliitikaga, siis palume teil mitte kasutada meie internetilehekülge.

 

Me kogume informatsiooni teilt ja teie kohta.

 

Me kogume kontaktinformatsiooni. Näiteks võime koguda teie nime, e-maili, telefoni numbri ja aadressi.

 

Me kogume informatsiooni reisiagentuuride kohta. Kui te olete reisibüroo ning sõlmite meiega partnerlepingu, võime koguda teie reisibüroo ID numbrit, nime, e-maili ja telefoni numbrit.

 

Me kogume demograafilist informatsiooni. Me võime koguda informatsiooni teie soo, vanuse ja kõneldava keele kohta.

 

Me kogume külaliste ööbimisega seotud informatsiooni. Me võime koguda informatsiooni teie saabumise ja lahkumise, tarbitud toodete ja teenuste, erinõuete või teenuste eelistuste kohta.

 

Me kogume informatsiooni maksete kohta. Me võime koguda informatsiooni teie krediitkaardi detailide kohta, juhul kui teete broneeringu läbi meie broneeringusüsteemi.

 

Me kogume informatsiooni äriühingute kohta. Me võime koguda informatsiooni äriühingute kohta juhul kui olete meie juures ööbinud või juhul kui teie töötaja kasutab äriühinguga seotud andmeid.

 

Me kogume informatsiooni teie poolt postitatud tagasiside kohta. Me võime koguda informatsiooni teie tagasiside kohta, juhul kui te olete meil ööbinud või tarbinud meie valdustes meie poolt pakutavaid teenuseid. Me kogume informatsiooni juhul kui te kandideerite meile tööle.

 

Me kogume ka muud informatsiooni. Juhul kui te kasutate meie internetilehekülge, võime koguda informatsiooni teie poolt kasutatud veebilehitseja kohta. Me võime vaadata, millise internetilehekülje kaudu te meie leheküljele tulite.

 

Me kogume informatsiooni erinevatel meetoditel.

 

Me kogume informatsiooni mida te meile annate. Näiteks kui te teete broneeringu läbi meie broneeringu süsteemi. Me kogume informatsiooni kui te võtate meiega ühendust või osalete meie kampaaniates.

 

Me kogume informatsiooni automaatselt. Juhul kui seadused lubavad, kasutame tööriistu nagu veebilehitseja küpsised.

 

Me kogume informatsiooni kolmandatelt osapooltelt. Juhul kui seadus lubab, jagame informatsiooni Pädaste Manor Grupi siseselt. Me võime koguda informatsiooni inimestelt, kes esindavad teid, näiteks kui keegi teeb teie nimele broneeringu. Me võima koguda informatsiooni ka sotsiaalmeedia platvormidelt.

 

Me kombineerime informatsiooni. Me võime kombineerida informatsiooni mille oleme kogunud väljaspoolt internetti koos internetist kogutud informatsiooniga. Võime kombineerida ka informatsiooniga, mille oleme saanud kolmandalt osapoolelt.

 

Me kasutame Privaatsuspoliitikas mainitud informatsiooni seadusega kooskõlas.

 

Me kasutame informatsiooni, et vastata teie soovidele ja küsimustele. Me kasutame teie informatsiooni, et pakkuda teile teenuseid teie soovi järgi nagu näiteks hotelli broneeringud, saabumiseelse kirja saatmine, lahkumisjärgse kirja saatmine või palume teil osaled kasutajauuringus. 

 

Me kasutame informatsiooni parandamaks meie teenust ning internetilehekülge. Me võime kasutada teie informatsiooni, et muuta meie hotelli ja pakutavaid teenuseid paremaks.

 

Me kasutame informatsiooni turvakaalutlustel. Seaduse piires võime kasutada teie informatsiooni, et kaitsta meie firmat, kliente ja internetilehekülgesid.

 

Me kasutame informatsiooni turunduslikel eesmärkidel. Me võime teile saata informatsiooni meie uute teenuste ja pakkumiste kohta, juhul kui olete selleks soovi avaldanud.

 

Me kasutame informatsiooni, et teiega suhelda. Me võime teiega kontakteeruda tagasiside või antud Privaatsuspoliitika osas, juhul kui olete selleks soovi avaldanud.

 

Me kasutame informatsiooni seaduspäraselt.

 

Me võime jagada teie informatsiooni kolmandate osapooltega.

 

Me jagame teie informatsiooni Pädaste Manor Grupi siseselt seaduse piires. Me võime jagada teie informatsiooni broneeringute tarvis või, et kujundada teie elamus teie eelistuste järgi.

 

Me jagame teie informatsiooni, kui me peame seda seaduslikult vajalikuks, et kaitsta meid, meie kliente või teisi külalisi. Me jagame informatsiooni, et vastata kohtu kutsetele ja õiguslikele küsimustele. Me võime jagada informatsiooni kui on tegu tõenäolise pettusega.

 

Te võite loobuda meie turunduslikest mailidest. Et loobuda meie turunduslikest emailidest palume teil muuta sätteid oma kasutaja alt või reageerida meilt e-maili saades. Juhul kui te loobute meie turunduslikest emailidest võite te meilt saada e-maile, mis on seotud teie ööbimisega meil.

 

Meie lehekülg ja lapsed.

Meie leheküljed ja aplikatsioonid, kus antud Privaatsuspoliitika on leitav, on mõeldud täiskasvanutele. Me ei kogu teadlikult informatsiooni laste kohta vanuses alla 18 aastat ilma vanemate või hooldaja loata. Juhul kui te olete vanem või kellegi ametlik hooldaja ning te arvate, et teie laps on andnud meile informatsiooni, palume ühendust võtta privacypolicy@padaste.ee.

 

Me kasutame standardseid ohutusvõtteid. Internet ei ole 100% ohutu. Me ei saa teile garanteerida, et meie internetileheküljed on 100% ohutud. Kõik teie andmesisestused meie lehekülgedel toimuvad teie omal vastutusel. Me soovitame kasutada internetti ettevaatlikult.

 

Me säilitame informatsiooni. Me hoiame teie informatsiooni nii kaua kui see on vajalik vastavalt sätestatud Privaatsuspoliitikale. Me hoiame informatsiooni, mis on sätestatud seadusega.

 

Me võime linkida teiste internetilehekülgedega mida me ei kontrolli. Kui te klikite kolmandate osapoolte lehekülgedele viiakse teid lehekülgedele, mida me ei kontrolli. Antud Privaatsuspoliitika ei kehti nendele veebilehtedele. Palume teil lugeda kolmandate osapoolte privaatsuspoliitikaid hoolega.

 

Sobivus GDPR-iga 

Pädaste Manor Grupp on ühildanud oma tavad vastavalt EU 2016/679 regulatsioonidele ja GDPR-ile. 

 

Küsimuste korral palun võtke julgelt ühendust.

Juhul kui teil tekib küsimusi uue andmekaitseseaduse või meie tavade kohta, palun võtke meiega otse ühendust. Kui teil tekib küsimusi antud Privaatsuspoliitika kohta, või soovite uuendad või kustutada meie poolt hallatavat informatsiooni teie kohta, kirjutage meile privacypolicy@padaste.ee. Teie ja meie ohutuse huvides peame teid esmalt identifitseerima.

 

Me võime uuendada antud Privaatsuspoliitikat.

Pädaste OÜ jätab endale õiguse vajadusel käesolevaid Privaatsustingimusi muuta, millest teavitame oma veebilehel.

 

Antud versioon Pädaste Mõisa Privaatsuspoliitikast koostati 20. Märts 2018.
Viimati uuendatud: 19. veebruaril 2024