Pädaste Manor | Pädaste Manor, a small luxury retreat & SPA Pädaste kinkekaart -

Pädaste kinkekaart

Rahalised ja eritellimusel koostatud Pädaste kinkekaardid

 

Pädaste Mõisa rahaline või eritellimusel koostatud kinkekaart on läbimõeldud ja elegantne kink. Ideaalne valik teie kallitele lähedastele ja sõpradele või lugupeetud koostööpartneritele. Kinkige oma lähedastele unustamatu elamus täis luksust ja elegantsi.

 

Pädaste Mõisa kinkekaardid on elegantselt pakendatud ja vahapitseriga suletud ning neile on võimalik lisada personaalne pühendus.

 

Kink vastavalt teie eelarvele – valige meie rahaliste kinkekaartide hulgast, mis on saadaval 100, 250 ja 1000 euro väärtuses. See paindlikkus võimaldab teil leida täiusliku sobivuse nii teie suuremeelsuse kui ka õnneliku saaja ootuste vahel.

Eritellimusel koostatud kinkekaardid võivad sisaldada mis tahes Pädaste Mõisa teenuseid, olgu selleks meie soovitatud kingiidee või teate ise juba, mida soovite – üheskoos suudame välja mõelda ja ellu viia kõige imelisemad üllatused!  Koostame teile hea meelega pakkumise.

 

Pädaste kinkekaardi ostmiseks külastage meie veebipoodi või võtke ühendust meie Guest Relations Manageriga aadressil info@padaste.ee