Pädaste Manor | Pädaste Manor, a small luxury retreat & SPA Laua broneerimine - Alexander -

Laua broneerimine – Alexander

 

Laua broneering
Online broneeringu vormistamine restorani Alexander on imelihtne!
Teie broneering laekub otse meie broneeringusüsteemi ja seda kuni kaks tundi enne soovitud saabumisaega. Broneeringu kinnituse saadame teile emaili teel.

 

Broneeri individuaallaud restoranis Alexander

 

 

Broneeringuteks saate meiega ühendust ka telefonil 45 48 800 või e-postil info@padaste.ee.

 

Peakoka ühislaud
Peakoka ühislauda on võimalik kohti broneerid kuni 24 tundi enne külastust. Broneerimiseks võtke meiega ühendust emailil info@padaste.ee. Peakokalaua broneeringu kinnitamiseks palume krediitkaardi garantiid.

 

Dress code – smart casual
Tagamaks kõikide meie külaliste rahulolu, oleme õhtusöögi ajaks seadnud laste ja imikute osas teatud piirangud, palun tutvuge laste ja imikute eeskirjaga lähemalt.

 

Broneeringud seitsmele ning enamale külalisele
Broneeringud seitsmele või enamale külalisele palume vormistada emaili teel.

 

Suuremad seltskonnad
Seitsme ja enama külalisega seltskondadele pakume ettetellimisel ühtset menüüd. Suuremate seltskondade broneeringute kinnitamiseks palume krediitkaardi garantiid või asutuse garantiikirja; juba kinnitatud reserveeringuid loeme lõplikeks.

 

Pädaste Jahtklubi (23. juunist kuni 4. septembrini)
Pädaste Jahtklubisse saab broneeringuid teha siin

 

Meie idülliline terrass lahe kaldal on ideaalne koht lõõgastavaks lõunaks ning nautimaks aperitiivi või digestiivi peale õhtusööki restoranis Alexander. Terrass on avatud terve suve kuni septembri keskeni.

 

Nendel kuudel, kui Pädaste Jahtklubi on suletud, pakume lõunat restoranis Alexander vahemikus 13:00 – 15:00. Köök võtab viimase tellimuse kell 15:00.

 

Restoran Alexander broneerimis- ja tühistamistingimused