Pädaste jooga rütmis

Kolmapäev, 21. juuni 2023

 

 

21. juuni on rahvusvaheline joogapäev. Päev, et pöörata rõhku liikumisele, endasse vaatamisele, uutele väljakutsetele ja hetkes olemisele.

 

Joogaga tegelemine on jõukohane igaühele, kuna see ei vaja füüsilist ettevalmistust ega materiaalseid vahendeid. Jooga aitab leevendada nii füüsilisi kui ka vaimseid tervisemuresid, näiteks stressi ja depressiooni, mis on maailmas üha rohkem võimust võtmas. Jooga aitab kaasa keskendumisvõimele, koordinatsioonile, reageerimisajale ja mälu tööle. Rääkimata sellest, et joogaga tegelemine aitab ennast ja teisi paremini tundma õppida, olla loovam, rahulolevam ja säravam.

 

Meditatsioonil on väga oluline roll oma mõtetel minnalaskmisel ning hetkes olemises. Osho on väljatöötanud aktiivsed meditatsioonid just tänapäeva inimesele, kellel on stressirohke kiire elu, palju psühholoogilisi probleeme ja emotsionaalseid pingeid. Aktiivne osa hõlmab füüsilist liikumist ja hingamist ning sellele järgneb alati ka passiivne vaikuse osa. On teaduslikult tõestatud, et tehes Osho meditatsioone väheneb ärevus, stress ja ülemõtlemine ning lõõgastud. Paraneb unekvaliteet ning sa raputad maha pinged kehas ja oma meeltes. Osho aktiivne meditatsioon sobib suurepäraselt kinni jäänud emotsioonide vabastamiseks. Aktiivne meditatsioon aitab energial voolata läbi keha muutes blokeeritud oleku taas vabaks.

 

 

Programm:

 

9:30-10:00 „Tõuse ja sära“ hommikuvõimlemine – joogal põhinev virgutus ja venitused parima päeva alustamiseks!

14:00-14:30 keskpäeva tervitus – joogal põhinev venitus

15:10-16:30 on meditatsioonitoa uksed on avatud iseseisvaks mediteerimiseks

17:00-18:30 Osho Kundalini aktiivne meditatsioon koos kogenud juhendajaga majutuvatele külalistele

19:00-20:30 Osho Kundalini aktiivne meditatsioon koos kogenud juhendajaga mitte-majutuvatele külalistele

 

 

Majutuvatele külalistele on programmis osalemine tasuta. Mitte-majutuvatele külalistele on osalustasu 25 EUR/kord. Kohad nii jooga- kui ka meditatsioonitundides on piiratud. Palume teha eelnev broneering.
Võimalusel palume saabuda kohale 10 minutit varem, selga panna liikumist võimaldavad riided.

 

Broneeringute või päringute korral võtke ühendust meie Guest Relations Manageriga e-mailil info@padaste.ee või helistage numbril +372 45 48 800.